Login
ui-button
Main
ui-button
Login
Force Desktop Site
Login
Home
About
Schedule/Stats
Upcoming Leagues
Sign Up
Forum
Other Sports Leagues
Soccer 7s @ RA Centre
Youth Programs
Youth Leagues
Volleyball
Field Rentals
Available Fields & Prices
News & Messages
News
Blog
Schedule
Todays League Schedule
Pickup Games
Upcoming Games
Other
Photos & Videos
Tweets by @OttawaFooty7s
Schedule By Date
Monday 15 April 2019
Previous Day
Next Day
Div A Semi Final -
The Boys
Falcons
6:00pm
Ben Franklin (1)
Goon Squad
BATTLE SHARKS
6:00pm
Hornets Nest (1)
Who Needs Mo
Hard D
6:00pm
Hornets Nest (2)
Ottawa Blues FC
Yellow Cards
6:00pm
Immaculata (1)
Peer Pressure
Second Wind
6:00pm
Immaculata (2)
Dirty Birds
Smashville
6:00pm
Immaculata (3)
Div B Semi Final -
Marcelona C.F.
Riverside FC
7:00pm
Ben Franklin (2)
Squad Goals
Get Schwifty - Bobby
7:00pm
Hornets Nest (1)
Coachless
Nevernudes
7:00pm
Hornets Nest (2)
Spittin' Llamas
Dirty Mike & The Boys
7:00pm
Immaculata (1)
Pathetico Madrid
Flamingoals
7:00pm
Immaculata (2)
Canaries V: Twitter Strikes Back
Shoots First
7:00pm
Immaculata (3)
SWAT
The A-Team
7:00pm
Louis Riel (3)
Div A Semi Final -
St Mary Eagles 1
Goon Squad
8:00pm
Ben Franklin (2)
Indies
Sabreen United
8:00pm
Hornets Nest (1)
Magpies
WOAT
8:00pm
Hornets Nest (2)
Los Primos
The Best D
8:00pm
Immaculata (1)
Liquorpool FC
Arse-n-all
8:00pm
Immaculata (2)
EDC FC
Dream Team 6.0
8:00pm
Immaculata (3)
Handball Bandits
Monday Blues
8:00pm
Louis Riel (3)
Best of the Rest Semi Final -
RSFC_WINTER_2019
Senders FC
9:00pm
Ben Franklin (1)
Smash FC
Los Galacticos
9:00pm
Immaculata (1)
Net Six and Chill
Cobra Kai
9:00pm
Immaculata (2)
The Wonder Bunch
Mud-Hens
9:00pm
Immaculata (3)
Hangover 96
Cereal Killers
9:00pm
Louis Riel (2)
Get Schwifty IX
Het Oranje Zeven
9:00pm
Louis Riel (3)
FPTP
Pizza Party
9:30pm
Louis Riel (1)
Playoff Semi Final -
Winter Blues
IFS Jets
10:00pm
Ben Franklin (2)
Div C Semi Final -
Yak Attack
Inter Yer Nan
10:00pm
Ben Franklin (3)
Dynamite
Monday Winter Co-Ed @ uOttawa - A
10:00pm
Immaculata (1)
Dana's Party Love Boat XXXIV
Purple Cobras
10:00pm
Louis Riel (2)
This is for sure the one
FC Noname
10:00pm
Louis Riel (3)
Div B Semi Final -
Bayern Manayek FC
Crews Control
11:00pm
Ben Franklin (2)
Best of the Rest Semi Final -
St Mary Eagles 2
Sporting Wood
11:00pm
Ben Franklin (3)
Change Theme
Confirmation
Are you sure?