Status

Schedule By Date

Sunday 18 August 2019

TimeHome TeamShirtsAway TeamLocation
2:00pmConsolation - St. John's FC v Tortugas en FuegoImmaculata (1)
2:00pmWooden Spoon - The Kickin' Chickens v Run Like the WindedImmaculata (2)
2:00pmConsolation - Mambas FC v GreenbacksImmaculata (3)
3:00pmFinal - The Hustling Honeybadgers v Team ExcellentImmaculata (1)
3:00pmSemi-Final 1 - Cleat Sharks v FireballImmaculata (2)
3:00pmSemi-Final 2 - Eperviers FC v IsotopesImmaculata (3)
4:00pm5th/6th - Deloights A v Deloights BImmaculata (1)
4:00pm7th/8th - Check Point Firewalls v The Navy StealsImmaculata (2)
4:00pmFinal - Cleat Sharks v IsotopesImmaculata (3)
5:00pm3rd/4th Playoff - Rosé All Day v NurplesCU Raven Road (1)
5:00pmWooden Spoon - The David Wreckem’s v Shenanigans FCCU Raven Road (3)
5:00pmWooden Spoon - Movati v The Wonder BunchCarleton Stadium (1)
5:00pmSemi Final - Striking Jacks new generation v A-Salt FCCarleton Stadium (2)
5:00pmConsolation Final - The Freeballers v Cookie MonstersCarleton Stadium (3)
5:00pm3rd Place Playoff - Ottawa V.F.C v Black Hornets Immaculata (1)
5:00pm3rd/4th - Snakes FC v Juventus OttawaImmaculata (2)
5:00pmWooden Spoon - Barca FC v The LadsImmaculata (3)
6:00pmConsolation Final - Salamanders FC v Blue SteelImmaculata (1)
6:00pmFinal - Sunday Spring Mens Evenings @ Immaculata - C v Acuna Juan MataImmaculata (2)
6:00pmConsolation - West End Gunners v Chaos FCImmaculata (3)
6:30pmWooden Spoon - Segundo volante v K.I.O.SCU Raven Road (1)
6:30pmConsolation Final - 99 Problems v Green Eggs and HamCU Raven Road (2)
6:30pmConsolation - Game of Throw-Ins v Captains CU Raven Road (3)
6:30pmFinal - Flying Dutchmen v Off In ChurchCarleton Stadium (1)
6:30pm3rd/4th Playoff - Nick Pics v Goal BustersCarleton Stadium (2)
6:30pmConsolation - Misfits v Rhinos FCCarleton Stadium (3)
7:00pmFinal - DZ Nuts v Ottawa BullsImmaculata (1)
7:00pmWooden Spoon - Mechanicals v Thugs of OttawaImmaculata (2)
7:00pmConsolation Final - Sunday Spring Mens Evenings @ Immaculata - D v WinniPegg Jatts Immaculata (3)
8:00pmWooden Spoon - Goal Diggers v Just Kick ItCU Raven Road (1)
8:00pmWooden Spoon - Smurfs! v FC DiazCU Raven Road (2)
8:00pmConsolation Final - Ninja Turtles v False MadridCU Raven Road (3)
8:00pmSmashville v Los GalacticosCarleton Stadium (1)
8:00pmThe Other Team v Get Off MatipCarleton Stadium (2)
8:00pmFinal - Assistants to the Regional Striker v UngovernableCarleton Stadium (3)
8:00pmConsolation - Legion v Kroos ControlImmaculata (1)
8:00pmFinal - Unatletico Madrid v BDFCImmaculata (3)
9:30pmConsolation Final - Northern Narwhals v Furious D’sCU Raven Road (1)
9:30pm3rd/4th Playoff - A Swift Kick to the Ball v Ray FCCU Raven Road (3)
9:30pmFinal - OC Hammer FC v People United FCCarleton Stadium (1)
9:30pm3rd/4th Playoff - The Limelights v Game of Throw-insCarleton Stadium (2)
9:30pmFinal - Red Army v Honeybadgers XXIIICarleton Stadium (3)
Change Theme
Confirmation
Are you sure?