Status

Sunday Fall Co-Ed Super League @ Immaculata

League Schedule

Sunday 8 November 2020
League 1
5:00pmDFB Get Off MatipCarleton Stadium (3)
6:00pmManchester Divided DFBCarleton Stadium (2)
6:00pmGet Off Matip Los GalacticosCarleton Stadium (3)
7:00pmManchester Divided Los GalacticosCarleton Stadium (3)
League 2A
5:00pmThe Arabs Nick PicsImmaculata (1)
6:00pmThe Arabs First Past the Post FCImmaculata (1)
6:00pmAssistants to the Regional Striker Nick PicsImmaculata (2)
7:00pmFirst Past the Post FC Assistants to the Regional StrikerImmaculata (1)
League 2B
7:00pmLiquorpool FC Cookie MonstersImmaculata (2)
7:00pmFast and Furious Formerly In Shape AllstarsImmaculata (3)
8:00pmFormerly In Shape Allstars Cookie MonstersImmaculata (3)
League 3A
4:00pmSaad's Team LandsharksCU Raven Road (1)
4:00pmRosé All Day Purple NerplesCU Raven Road (2)
5:00pmRosé All Day LandsharksCU Raven Road (1)
5:00pmShenanigans FC Purple NerplesCU Raven Road (2)
6:00pmC.F Orleans No Prob LlamaCU Raven Road (2)
7:00pmC.F Orleans Ray FCCU Raven Road (1)
League 3B
4:00pmSaad's Team LandsharksCU Raven Road (1)
5:00pmShenanigans FC Purple NerplesCU Raven Road (2)
5:00pmBanter and Beyond Saad's TeamCU Raven Road (3)
6:00pmRay FC Shenanigans FCCU Raven Road (1)
6:00pmBanter and Beyond Mambas FcCU Raven Road (3)
7:00pmMambas Fc No Prob LlamaCU Raven Road (3)
League 4A
3:00pmAmigos 99 ProblemsCarleton Stadium (3)
4:00pmSchrödinger's Goal AmigosCarleton Stadium (3)
5:00pmSchrödinger's Goal Thunderspank FCCarleton Stadium (2)
6:00pmGreen Eggs and Ham Thunderspank FCCarleton Stadium (1)
7:00pmGreen Eggs and Ham Just Kick ItCarleton Stadium (1)
League 4B
3:00pmCleat Sharks Red ArmyCarleton Stadium (1)
4:00pmCleat Sharks Game of Throw-insCarleton Stadium (1)
4:00pmRed Army CaptainsCarleton Stadium (2)
5:00pmCaptains Game of Throw-insCarleton Stadium (1)
League 4C
7:00pmThe Shenaniganers Honeybadgers XXVIIICarleton Stadium (2)
8:00pmThe Shenaniganers Just Kick ItCarleton Stadium (1)
8:00pm99 Problems Honeybadgers XXVIIICarleton Stadium (2)
League 5A
3:00pmAmigos 99 ProblemsCarleton Stadium (3)
3:00pmThe Racoons GreenbacksImmaculata (2)
4:00pmThe Kickin' Chickens The RacoonsImmaculata (2)
4:00pmThe Limelights GreenbacksImmaculata (3)
5:00pmThe Kickin' Chickens No,You’re Drunk!Immaculata (2)
5:00pmThe Limelights Oui Oui Le Fromage (OOLF)Immaculata (3)
6:00pmNo,You’re Drunk!
Result doesn't count for home team
Oui Oui Le Fromage (OOLF)Immaculata (3)
League 5B
3:00pmThe Racoons GreenbacksImmaculata (2)
4:00pmThe Kickin' Chickens The RacoonsImmaculata (2)
4:00pmThe Limelights GreenbacksImmaculata (3)
Friday 13 November 2020
League 1
TBDLos Galacticos DFB TBD
TBDManchester Divided Get Off Matip TBD
League 4A
TBDSchrödinger's Goal Red Army TBD
League 4B
TBDJust Kick It Green Eggs and Ham TBD
League 4C
TBDJust Kick It Green Eggs and Ham TBD
Sunday 15 November 2020
League 1
9:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceImmaculata (2)
9:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceImmaculata (3)
10:00pmFinal - Winner SF Winner SFImmaculata (2)
10:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser SFImmaculata (3)
League 2A
9:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceCarleton Stadium (2)
9:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceCarleton Stadium (3)
10:00pmFinal - Winner SF Winner SFCarleton Stadium (2)
10:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser SFCarleton Stadium (3)
League 2B
9:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceCU Raven Road (2)
9:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceCU Raven Road (3)
10:00pmFinal - Winner SF Winner SFCU Raven Road (2)
10:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser SFCU Raven Road (3)
League 3A
5:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceImmaculata (1)
5:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceImmaculata (2)
5:00pmConsolation Final - 5th Place A 5th Place BImmaculata (3)
6:00pmFinal - Winner SF Winner SFImmaculata (1)
6:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser Cons. FinalImmaculata (2)
6:00pmConsolation - Loser SF Winner Cons. FinalImmaculata (3)
League 3B
5:00pmConsolation Final - 5th Place A 5th Place BImmaculata (3)
6:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser Cons. FinalImmaculata (2)
6:00pmConsolation - Loser SF Winner Cons. FinalImmaculata (3)
7:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceCarleton Stadium (2)
7:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceCarleton Stadium (3)
8:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser SFCarleton Stadium (2)
8:00pmFinal - Winner SF Winner SFCarleton Stadium (3)
League 4A
5:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceCarleton Stadium (2)
5:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceCarleton Stadium (3)
6:00pmFinal - Winner SF Winner SFCarleton Stadium (2)
6:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser SFCarleton Stadium (3)
League 4B
5:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceCU Raven Road (1)
5:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceCarleton Stadium (1)
6:00pmFinal - Winner SF Winner SFCU Raven Road (1)
6:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser SFCarleton Stadium (1)
League 4C
5:00pmSemi Final - 1st Place 4th PlaceCU Raven Road (2)
5:00pmSemi Final - 2nd Place 3rd PlaceCU Raven Road (3)
6:00pmFinal - Winner SF Winner SFCU Raven Road (2)
6:00pm3rd Place Match - Loser SF Loser SFCU Raven Road (3)
League 5A
3:00pmSemi Final - 1st Place 3rd PlaceImmaculata (1)
3:00pmSemi Final - 2nd Place A 2nd Place BImmaculata (2)
4:00pmFinal - Winner SF Winner x-Division SFImmaculata (1)
4:00pmConsolation Final - Loser SF Loser SFImmaculata (2)
League 5B
3:00pmSemi Final - 1st Place 3rd PlaceImmaculata (1)
3:00pmSemi Final - 2nd Place A 2nd Place BImmaculata (2)
3:00pmSemi Final - 1st Place 3rd PlaceImmaculata (3)
4:00pmConsolation Final - Loser SF Loser SFImmaculata (2)
4:00pmFinal - Winner SF Loser x-Division SFImmaculata (3)
Change Theme
Confirmation
Are you sure?